Tort

Pudełka cukiernicze i podkłady do ciast

Słodkie wypieki umilają nam wszelkie rodzinne uroczystości i spotkania ze znajomymi. Pomagają podkreślić wyjątkowość chwili i nadać wydarzeniu indywidualny charakter. Popołudniowa kawa z muffinką, bezą lub ciastkiem również smakuje inaczej.

Jednak jak zabezpieczyć wszystkie te słodkości na czas transportu?

Pomogą Wam w tym nasze tekturowe opakowania do ciast, pudełka do tortów i tekturowe podkłady do wypieków.

1 2

 

Pudełka na ciasta – dopasuj rozmiar i kształt do rodzaju wypieku

 

Jesteś właścicielem cukierni lub kawiarni, w której oferujesz ciasta i inne słodkości również na wynos? A może pieczesz torty i bezy, które uświetniają rodzinne uroczystości Twoich Klientów?

 

Zatem z pewnością poszukujesz opakowań na ciasta, które umożliwią Ci szybkie i sprawne zapakowanie wypieków. Klasyczne ciasta, bezowe torty, muffinki, babeczki i pączki.  Wiemy jak istotne jest dopasowanie rozmiaru pudełka do wymiarów i kształtu danego ciasta. Dlatego w sklepie pureplanet.pl zadbaliśmy o to, by móc Ci oferować szeroki wybór pudełek na słodkości o różnych kształtach i wymiarach. Dzięki temu bez problemu dopasujesz kartonik do Twojego wyjątkowego wypieku.

 

Opakowania na ciasta – zabezpiecz słodkości na czas transportu

 

Pieczołowicie udekorowane torty, delikatne bezy, kruche ciasta są podatne na uszkodzenia, szczególnie jeśli są przewożone. Dlatego istotne jest, by wyposażyć się w pudełka o odpowiedniej gramaturze, która przekłada się na sztywność i wytrzymałość opakowania.

 

Znając specyfikę branży cukierniczej oferujemy tekturowe pudełka na ciasta pozwalające na właściwe ich zabezpieczenie i dowiezienie do Klienta w nienaruszonym stanie. Przed włożeniem wypieku do pudełka warto umieścić go na odpowiednio dobranym podkładzie na torty. Użycie go ułatwi przełożenie tortu, bezy lub ciasta bezpośrednio na paterę i zminimalizuje ryzyko uszkodzenia wypieku na miejscu imprezy. Podkłady do ciast z ozdobnym rantem stanowią również dodatkową dekorację wypieku.

 

Bardzo ważne jest to, aby opakowania na ciasta były w pełni bezpieczne i nie reagowały z wypiekiem, ingerując w jego zapach i smak. Dlatego tak dużą wagę przykładamy do jakości oferowanych przez nas pudełek. Wszystkie zostały wykonane z litej tektury, są bezzapachowe i posiadają atesty poświadczające przydatność do użytku spożywczego.

-10% na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o rabatach, ofertach specjalnych i promocjach jako pierwszy!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl