Miseczki do lodów

Lody to jeden z najpopularniejszych letnich deserów, chociaż zyskuje coraz więcej zwolenników również w te cieplejsze z wiosennych dni. Papierowe miseczki do lodów są wykorzystywane zarówno w stacjonarnych kawiarniach i restauracjach, jak i lodziarniach otwartych sezonowo, np. budkach lub foodtruckach.

Dostępne są w wielu wersjach - z kolorowymi nadrukami lub gładkie białe. Możesz wybrać te, które wpiszą się w aranżację Twojego lokalu. Do wyboru masz kilka pojemności - 130ml, 245ml i 350ml.

Oferowane przez nas miseczki do lodów i deserów pozwalają na przygotowanie słodkich dań, które mogą być zabierane na wynos lub spałaszowane przy kawiarnianym stoliku. Dodatkową zaletą tych miseczek jest fakt, że nie rozmakają się i idealnie sprawdzają się do podawania słodkich posiłków z bitą śmietaną, listkami mięty oraz sezonowymi owocami. Papierowe miseczki są świetnym rozwiązaniem do podawania lodów małym dzieciom. Masz gwarancję, że wolno jedzone, roztapiające się lody nie będą przemakały przez miseczkę i brudziły rączek oraz ubranka dziecka. Papierowe miseczki są również alternatywą dla osób unikających glutenu, który występuje w tradycyjnych wafelkach do lodów

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą papierowych miseczek na lody dostępną w naszym sklepie internetowym.

-
Wybierz
  • inny (15 )
  • -10% na pierwsze zakupy

    Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o rabatach, ofertach specjalnych i promocjach jako pierwszy!

    Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl