Opakowanie na ciasto Pure Planet

Opakowania na torty, ciasta i ciasteczka

Wypieki są nieodłącznym elementem podkreślającym wyjątkowość rodzinnych spotkań takich, jak wesela, chrzciny lub urodziny. Jeśli jesteś cukiernikiem dobrze wiesz jak ważne dla Solenizanta lub Jubilata jest symboliczne dmuchanie świeczek i częstowanie gości własnoręcznie pokrojonym wypiekiem.

Właśnie dlatego w przygotowywanie słodkości wkładasz dużo serca i chcesz, by Twoje wyroby należycie się prezentowały i dojechały do Klienta bezpiecznie, bez uszkodzeń. Zainwestuj więc w nasze trwałe oraz eleganckie opakowania cukiernicze na torty i ciasta, które nie tylko zabezpieczą smakołyki na czas transportu, ale także zadbają o ich efektowny wygląd.

1 2

Pudełka na ciasto

 

Opakowania na tort są dostępne w różnych wymiarach oraz kształtach, dzięki czemu można dopasować karton do danego wypieku. Wybierz modele kwadratowe na np. tarty lub bezy, a prostokątne na placki.

Przygotowaliśmy także coś specjalnego, mianowicie pudełko na tort w wersji z okienkiem. Otwór zabezpieczony folią daje dodatkową kontrolę nad umieszczonym w środku wypiekiem. Można łatwo sprawdzić, czy wyrób cukierniczy nie przesunął się podczas transportu lub czy górna część opakowania na ciasto nie przylega do kremu.

Dostępne w sprzedaży pudełka zostały wykonane z kartonu, dostosowanego grubością do rozmiaru i wagi ciasta. Są wystarczająco sztywne, a jednocześnie poręczne i łatwe w transporcie.

-10% na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o rabatach, ofertach specjalnych i promocjach jako pierwszy!

INFORMACJA O SIERPNIOWYM URLOPIE

Szanowni Państwo,

w dniach 3 - 17 sierpnia planujemy nasz urlop i w tych dniach wysyłki zamówień będą wstrzymane.

Pierwsze pourlopowe nadania będą 19 oraz 20 sierpnia.

Jeśli planujesz uzupełnić zapasy na czas naszego urlopu, złóż zamówienie do 2 sierpnia do godziny 12.00. Wyślemy je jeszcze przed urlopem.

Dziękujemy za zrozumienie i oczywiście zapraszamy na zakupy.

Załoga Sklepu Pure Planet

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl