Opakowania do sushi

Odpowiednie opakowanie na wynos musi być odporne na czynniki zewnętrzne i wytrzymałe, by zamówione przez klienta danie dotarło do niego w nienaruszonym stanie. Równocześnie powinno być przyjazne środowisku naturalnemu, by wspierać ekologiczne rozwiązania, a także estetyczne, by zachęciło konsumenta do skorzystania z oferty danej restauracji w przyszłości. W naszym asortymencie znajdziesz ekologiczne opakowania do sushi, dzięki którym Twoi klienci będą mogli delektować się specjałami kuchni orientalnych. Jednorazowe pojemniczki przeznaczone są zarówno dla lokali gastronomicznych, ogródków restauracyjnych oraz do zamówień na wynos, jak i do użytku przez wiele innych branż. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ekologicznymi propozycjami.

-

Ekologiczne opakowania do sushi i innych dań na wynos:

 

- Tacka tekturowa – wykonana z papieru (włókno celulozowe) tacka sprawdza się do każdego rodzaju potraw. Jest niska i długa, więc bardzo często wykorzystywana jest do serwowania rolek sushi oraz dodatków – imbiru, pędów bambusa czy japońskiej rzepy. Może być wyrzucona zarówno do śmieci papierowych, jak i na kompost, gdzie ulega biodegradacji w okresie 6 miesięcy.

 

- Pojemnik na sos – wyprodukowany z trzciny, podobnie jak tacka, rozkłada się w 6 miesięcy. Doskonale sprawdza się zarówno do dipów, jak i sosów, np. sojowego czy sriracha. Sprawdzi się także do transportu imbiru. Opakowanie na wynos wraz z pojemnikiem na sos stanowi nieodłączny element każdego zamówienia na sushi.

 

- Bambusowe pałeczki - gładkie i naturalne, nie zawierają lakieru ani innej powłoki. Wykonane zostały z bambusa, naturalnego surowca, który w żaden sposób nie wpływa na smak spożywanych potraw. Sprawdzają się również do noodle, dań z ryżem czy pad thai. Oferujemy pałeczki pakowane w sterylne koperty lub w opakowaniach zbiorczych. Możesz je wtedy włożyć do własnych kieszonek z Twoim logo.

 

- Pudełko papierowe z okienkiem - dzięki okienku Twoi klienci będą mogli podziwiać specjały wykonane przez sushi mastera. Ekologiczne opakowanie wykonane z grubej i sztywnej tektury doskonale sprawdza się do serwowania dań na wynos. Od środka są pokryte lakierem dopuszczonym do kontaktu z żywnością. Dzięki temu wilgotne rolki sushi nie przylepiają się do tektury, a danie pozostaje bardzo apetyczne. Dostępne w naszym asortymencie pudełka papierowe z okienkiem to nie tylko propozycja dla restauracji, ale chociażby cukierników. Z powodzeniem używane są do pakowania np. ciasteczek, pierników czy mini bez oraz lizaków bezowych, a z uwagi na wysokiej jakości wykonanie, sprawdzają się również do pakowania zestawów prezentowych, np. kosmetyków (ręcznie robione mydełka i kremy), świeczek czy skarpetek z zabawnymi wzorkami.

-10% na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o rabatach, ofertach specjalnych i promocjach jako pierwszy!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl