Podkłady na ciasta i torty

Wszyscy wiemy, że przygotowując ciasto czy tort, konieczne jest jego bezpieczne opakowanie. Jak inaczej Klient cukierni ma komfortowo przenieść wypiek do domu lub przewieźć go samochodem czy transportem publicznym? Odpowiednie zabezpieczenie jest wyjątkowo ważne - nie można jednak zapominać o aspekcie ekologicznym!

Warto wybrać tekturowe podkłady cukiernicze proponowane przez Pure Planet! Nasze propozycje to godne zaufania produkty, które świetnie sprawdzą się przy codziennej pracy. Tanie, w wielu rozmiarach, pozwolą na bezproblemowe przeniesienie wypieku, a także umożliwią Klientom na wygodne wypakowanie i pokrojenie ciasta na stole.

Tekturowe podkładki pod tort są świetna i ekologiczną alternatywą dla tych, które powleczone są warstwą błyszczącej folii. Nie dość, że nie każdy może być zwolennikiem złotych czy srebrnych elementów opakowania, to nasze propozycje są łatwiejsze do recyklingu i bez problemu można je przetworzyć.

Pure Planet to eleganckie i ekologiczne propozycje, które przydadzą się w Waszej firmie – zapraszamy do kontaktu i zakupów!

-10% na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o rabatach, ofertach specjalnych i promocjach jako pierwszy!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl