Jak zorganizować firmową wigilię online?

22.09.22

Coraz więcej ludzi z każdego zakątka Polski pracuje zdalnie. Ponadto, w wielu przedsiębiorstwach ograniczono integracje i imprezy firmowe, które przeniesione zostały do świata wirtualnego. Bardzo popularne stało się także organizowanie firmowej wigilii online. Dziś istnieje wiele atrakcji, które dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych są w stanie sprawić, że Twoje wirtualne wydarzenie odbędzie się na najwyższym poziomie, a uczestnicy będą zadowoleni z efektów. Zastanawiasz się, jak zorganizować udaną firmową wigilię online? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wskazówkami!

Firmowa wigilia – pomysły na event świąteczny online

Coroczne wydarzenie to zarówno czas podsumowań i obwieszczania planów na kolejny rok, jak i wspaniała okazja do integracji pracowników.

Przykładowe pomysły na świętowanie to:- wymiana drobnych podarunków dostarczanych przez kuriera

- konkurs na najlepsze przebranie

- słuchanie gwiazdkowej playlisty i śpiewanie świątecznych przebojów

- wirtualne warsztaty ze zdobienia pierników lub tworzenia stroików

- kabarety, koncerty online

Wigilia w pracy online - świąteczne potrawy na wynos

Oczywiście żadna firmowa wigilia online nie mogłaby obejść się bez świątecznych potraw. Dobrym wyborem są rozwiązania cateringowe online. Wtedy w dzień wielkiego wydarzenia do każdego uczestnika kurier dostarcza świąteczne menu. Niektóre cateringi oferują dwie opcje:

- gotowe potrawy w pudełkach na wynos, składające się z dań na ciepło i zimno

- dania do samodzielnego wykonania z przygotowanych przez catering półproduktów oraz z pomocą instrukcji

Zdalna wigilia w pracy – opakowania na potrawy bożonarodzeniowe

Jeśli chcesz, by Twoje świąteczne potrawy nie tylko pysznie smakowały, ale również pięknie prezentowały się u wszystkich pracowników, to zadbaj także o opakowania na wynos. Szczególnie polecamy te z trzciny cukrowej, które doskonale sprawdzają się podczas zdalnych wydarzeń. Ekologiczne pojemniki na wynos bardzo dobrze trzymają temperaturę, dzięki czemu uczestnicy będą mogli zasmakować przepysznych oraz ciepłych potraw podczas Twojego eventu.

-10% na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o rabatach, ofertach specjalnych i promocjach jako pierwszy!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl