Opakowania tekturowe do dań na wynos

Jednorazowe opakowania na wynos

 

Opakowania tekturowe to doskonały wybór kiedy oferujesz Klientom posiłki na wynos.

 

W Pure Planet znajdziesz pojemniki w wielu kształtach oraz różnych objętościach.

Dobierz rozmiar ekologicznych opakowań idealny dla serwowanych przez Ciebie dań i zapewnij Twoim Klientom najwyższy możliwy komfort podczas jedzenia posiłków na wynos.

 

Smacznego!

Pojemniki typu Noodle i China Box są używane w chińskich, tajskich oraz indyjskich restauracjach.

Lokale z kuchnią turecką wykorzystują je również do serwowania Kebabów.

W restauracjach z kuchnią włoską popularne są natomiast pojemniki typu Lunch Box. Są niższe od China Boxów i dzięki temu idealnie nadają się do pakowania spaghetti oraz pozostałych dań z makaronami.

 

Klienci bardzo cenią fakt, że tego rodzaju pojemniki są szczelne, poręczne, a dodatkowo bezpieczne dla środowiska.

 

Pudełka są produkowane z tektury odpornej na nasiąkanie wilgocią i tłuszczem. Są wykonane w konstrukcji „leek proof”. Oznacza to, że przy dnie nie mają żadnych otworów oraz łączeń, co zapewnia ich szczelność. Masz więc pewność, że sos nie wycieknie w najmniej oczekiwanym momencie.

 

Opakowania na wynos z tektury są ekologiczne i biodegradowalne. Powstają z kartonu, który ulega szybkiej biodegradacji lub może być też poddany łatwemu recyklingowi. Co więcej, ekologiczny charakter opakowań tekturowych nie zmniejsza ich użyteczności. Papier jest doskonałym izolatorem, który bardzo dobrze podtrzymuje temperaturę dania, a to z niego (konkretnie z tektury) produkowane są Noodle Boxy i China Boxy.

 

Dostępne w naszym sklepie tekturowe pojemniki na wynos powstają z materiału charakteryzującego się dużą zawartością świeżych włókien celulozowych. Są więc neutralne pod względem przenikania smaku i zapachu, nawet wtedy gdy nakładasz w nie bardzo ciepłe dania.

 

-10% na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o rabatach, ofertach specjalnych i promocjach jako pierwszy!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl