Ekologiczne pudełka obiadowe z trzciny cukrowej

Jednorazowe pudełka obiadowe na wynos

Odpowiednie przechowanie ciepłych dań tak, aby długo pozostały ciepłe, potrafi być stresujące. Jeśli więc oferujesz potrawy, które Klient może zabrać ze sobą do domu, parku czy na plażę, zadbaj o odpowiednie opakowania obiadowe, które długo utrzymają temperaturę jedzenia! W naszym sklepie znajdziesz rozmaite pojemniki na wynos, dostosowane do transportu dań o wysokiej temperaturze, np. makaronów, mięs z ziemniakami i surówkami czy ryżu z warzywami. Dzięki tym produktom gotowane przez Ciebie wyroby długo będą ciepłe i smaczne!

Jednorazowe ekologiczne pojemniki z trzciny cukrowej

 

Polecamy je tym przedsiębiorcom, którzy prowadzą restauracje, stołówki, bary, sklepy z garmażerią czy food trucki, a także inne lokale gastronomiczne, nastawione na wydawanie posiłków, które można jeść na miejscu lub zabrać ze sobą do parku, domu lub biura.

Proponowane, ekologiczne lunch boxy jednorazowe, powstały z materiałów w pełni biodegradowalnych i przyjaznych środowisku, tzn. trzciny cukrowej lub tektury.

Nasze ekologiczne opakowania na wynos nie nasiąkają pod wpływem temperatury, sosów, oleju lub soku z surówek i sałatek. Są sztywne i stabilne, co przekłada się na komfort podczas spożywania posiłku. Ponadto, ze względu na swoją szczelność, długo utrzymują temperaturę jedzenia.

 

Pudełka na jedzenie na wynos

 

Przygotowaliśmy jedno-dwu lub trzykomorowe lunch boxy, dostosowane do różnego typu potraw obiadowych. Produkty te sprzedajemy w paczkach po 50 sztuk. Mamy artykuły o pojemności:

  • 500,
  • 600,
  • 750,
  • 900,
  • i 1600 ml.

Dzięki temu łatwo dobrać odpowiednie opakowanie do wielkości porcji obiadowej. Wybierz nasze produkty i zachwyć swoich Klientów pokazując im ten prosty sposób na troskę o środowisko!

-10% na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o rabatach, ofertach specjalnych i promocjach jako pierwszy!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl