Papierowe miseczki do lodów - Pure Planet

Dla lodziarni

Miseczki i łopatki z powodzeniem wykorzystywane mogą być zarówno w przypadku stacjonarnych kawiarni i restauracji, które serwują mrożone desery przez cały rok, jak i lodziarni otwartych sezonowo, np. budek lub foodtrucków.

Dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu idealnie dopasowują się do aranżacji każdego lokalu. Ponadto, z uwagi na jednorazowy charakter doskonale sprawdzają się w miejscach o dużym ruchu czy tych, które nie są przygotowane na przyjmowanie dużej liczby gości.

Oferowane przez nas akcesoria dla lodziarni pozwalają na przygotowanie deserów, które mogą być zabierane na wynos. Proponujemy kolorowe miseczki dostępne w wielu pojemnościach i wzorach oraz drewniane łopatki i łyżeczki, które są lekkie, bezpieczne i poręczne, innymi słowy wręcz stworzone do zabierania zamrożonych deserów ze sobą.

Ponadto, nie rozpadają się i idealnie sprawdzają się do podawania słodkich posiłków z bitą śmietaną, listkami mięty oraz sezonowymi owocami. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą dla lodziarni dostępną w naszym sklepie internetowym.

 

-

Papierowe miseczki do lodów

Przygotowaliśmy szeroką ofertę papierowych miseczek. Jednorazowe pojemniczki dostępne są w różnych pojemnościach:

- 130 ml

- 245 ml

- 350 ml

Dzięki temu doskonale sprawdzają się w przypadku jednej czy dwóch gałek, a także dużych zamrożonych deserów z bitą śmietaną i owocami. Ponadto, oferowane przez nas miseczki posiadają bardzo estetyczne i subtelne nadruki przedstawiające np. owoce lub kropeczki i paseczki.

Ekologiczne miseczki doskonale sprawdzają się także do owocowych sałatek i słodkich przekąsek oraz draży, żelków, precelków i innych słodkości obecnych na dziecięcych przyjęciach. Pojemniczki wykonane zostały z wysokiej jakości tektury, która nie przemaka i nie przecieka.

Drewniane łopatki i łyżeczki do lodów

Jednorazowe akcesoria są biodegradowalne i w 100% ekologiczne. Oferowane przez nas produkty  nie mają wpływu ani na smak, ani na zapach spożywanych smakołyków. Ekologiczne łyżeczki i łopatki są bardzo uniwersalne i oprócz zamrożonych deserów doskonale sprawdzają się do kawy i herbaty.

-10% na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o rabatach, ofertach specjalnych i promocjach jako pierwszy!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl