Pudełka tekturowe do dań na wynos

Opakowania tekturowe

 

Opakowania tekturowe to doskonały wybór kiedy oferujesz Klientom posiłki na wynos. 

Dobierz rozmiar ekologicznych opakowań idealny dla serwowanych przez Ciebie dań i zapewnij Twoim Klientom najwyższy możliwy komfort podczas jedzenia posiłków na wynos.

 

Smacznego! 

1 2

Pojemniki China Box i Noodle Box

są używane w chińskich, tajskich oraz indyjskich restauracjach. Lokale z kuchnią turecką wykorzystują je również do serwowania Kebabów.

 

Pudełka Burger Box

Kwadratowe pudełka na burgery dedykowane są do podawania wszelkich bułek z kotletami. Polecamy również koperty na burgery oraz bambusowe patyczki.

 

Opakowania Lunch Box

W restauracjach z daniami kuchni włoskiej popularne są płytsze pojemniki typu Lunch Box. Idealnie nadają się do pakowania spaghetti oraz pozostałych dań z makaronami. Nałożysz do nich także naleśniki, racuchy z polewą lub coraz popularniejsze amerykańskie pancakes.

 

Klienci bardzo cenią fakt, że tego rodzaju pojemniki są szczelne, poręczne, a dodatkowo bezpieczne dla środowiska.

 

Pudełka są produkowane z tektury odpornej na nasiąkanie wilgocią i tłuszczem. Część z nich została wykonana w konstrukcji „leek proof”. Oznacza to, że przy dnie nie mają żadnych łączeń ani otworów, a to zapewnia ich szczelność. Masz więc pewność, że sos nie wycieknie w najmniej oczekiwanym momencie.

 

Opakowania na wynos z tektury są ekologiczne i biodegradowalne. Powstają z kartonu, który ulega szybkiej biodegradacji lub może być poddany łatwemu recyklingowi. Co więcej, ekologiczny charakter opakowań tekturowych nie zmniejsza ich użyteczności. Papier jest doskonałym izolatorem, który bardzo dobrze podtrzymuje temperaturę dania, a to z niego (konkretnie z tektury) produkowane są dostępne w naszym sklepie pojemniki.

 

Dostępne w naszym sklepie tekturowe pojemniki na wynos powstają z materiału charakteryzującego się dużą zawartością świeżych włókien celulozowych. Są więc neutralne pod względem przenikania smaku i zapachu, nawet wtedy, gdy nakładasz do nich bardzo ciepłe dania.

-10% na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o rabatach, ofertach specjalnych i promocjach jako pierwszy!