Pudełka tekturowe do dań na wynos

Opakowania tekturowe na wynos

 

Opakowania tekturowe to doskonały wybór kiedy oferujesz Klientom posiłki na wynos. 

Pudełka z tektury są przyjazne środowisku i ulegają szybkiej biodegradacji.

Jednośnie są na tyle trwałe, że doskolane sprawdzają się do wielu rodzajów dań.

  • Burgery?  Zapiekanki?
  • Frytki? Łódeczki z ziemniaków?
  • Kurczak?  Nuggetsy?
  • Chińszczyzna?  Kebab?

 

Dobierz ekologiczne opakowanie idealne dla serwowanych przez Ciebie posiłków.

1 2

Pojemniki China Box i Noodle Box

są używane w chińskich, tajskich oraz indyjskich restauracjach. Lokale z kuchnią turecką wykorzystują je również do serwowania Kebabów.

 

Pudełka Burger Box

Kwadratowe pudełka na burgery dedykowane są do podawania wszelkich bułek z kotletami. Polecamy również koperty na burgery oraz bambusowe patyczki.

 

Opakowania Lunch Box

W restauracjach z daniami kuchni włoskiej popularne są płytsze pojemniki typu Lunch Box. Idealnie nadają się do pakowania spaghetti oraz pozostałych dań z makaronami. Nałożysz do nich także naleśniki, racuchy z polewą lub coraz popularniejsze amerykańskie pancakes.

 

Pudełka na frytki

Tekturowe opakowania do frytek są sztywniejsze niż delikatne, papierowe torebeczki. Gwarantuje to komfort jedzenia tych popularnych przekąsek podczas spaceru. Zapewnia też stabilość w cateringowej torbie, kiedy oferujesz frytki na wynos.

 

Klienci bardzo cenią fakt, że tego rodzaju pojemniki są szczelne, poręczne, a dodatkowo bezpieczne dla środowiska.

 

Pudełka są produkowane z tektury odpornej na nasiąkanie wilgocią i tłuszczem. Część z nich została wykonana w konstrukcji „leek proof”. Oznacza to, że przy dnie nie mają żadnych łączeń ani otworów, a to zapewnia ich szczelność. Masz więc pewność, że sos nie wycieknie w najmniej oczekiwanym momencie.

 

Opakowania na wynos z tektury są ekologiczne i biodegradowalne. Powstają z kartonu, który ulega szybkiej biodegradacji lub może być poddany łatwemu recyklingowi. Co więcej, ekologiczny charakter opakowań tekturowych nie zmniejsza ich użyteczności. Papier jest doskonałym izolatorem, który bardzo dobrze podtrzymuje temperaturę dania, a to z niego (konkretnie z tektury) produkowane są dostępne w naszym sklepie pojemniki.

 

Dostępne w naszym sklepie tekturowe pojemniki na wynos powstają z materiału charakteryzującego się dużą zawartością świeżych włókien celulozowych (a nie z makulatury). Są więc neutralne pod względem przenikania smaku i zapachu, nawet wtedy, gdy nakładasz do nich bardzo ciepłe dania.

-10% na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o rabatach, ofertach specjalnych i promocjach jako pierwszy!

INFORMACJA O SIERPNIOWYM URLOPIE

Szanowni Państwo,

w dniach 3 - 17 sierpnia planujemy nasz urlop i w tych dniach wysyłki zamówień będą wstrzymane.

Pierwsze pourlopowe nadania będą 19 oraz 20 sierpnia.

Jeśli planujesz uzupełnić zapasy na czas naszego urlopu, złóż zamówienie do 2 sierpnia do godziny 12.00. Wyślemy je jeszcze przed urlopem.

Dziękujemy za zrozumienie i oczywiście zapraszamy na zakupy.

Załoga Sklepu Pure Planet

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl