Opakowania do dań na wynos z trzciny cukrowej

Zadbaj o to, aby Twój biznes był atrakcyjny dla Klientów nie tylko pod względem jakości jedzenia, jakie oferujesz. Jeśli serwujesz potrawy z dowozem, np. burgery, makarony lub dania obiadowe, zainwestuj w opakowania z trzciny cukrowej. Pokażesz w ten sposób Klientom, że leży Ci na sercu dobro planety i idziesz z duchem czasu, wykorzystując nowoczesne i ekologiczne rozwiązania.

-

Ekologiczne opakowania na wynos - Dla Klientów i środowiska

 

Pojemniki te są doskonałym rozwiązaniem dla tych biznesów, które stawiają na perfekcyjną obsługę, a przy tym troszczą się o środowisko naturalne. Dostępne, ekologiczne pojemniki na wynos długo utrzymują temperaturę, a to sprawia, że posiłek dotrze do Klienta ciepły i smaczny i jednocześnie będzie apetycznie wyglądał. Ponadto produkty rozkładają się w ciągu 6 miesięcy kompostowania, są więc przyjazne dla planety!

 

Lunch boxy z trzciny cukrowej

 

Przygotowaliśmy pojemniki jedno-, dwu- lub trzykomorowe z pokrywką, a także produkty dostosowane do przechowywania sosu. Są przeznaczone do dań gorących oraz zawierających olej. Dzięki solidnemu wykonaniu nie wilgotnieją i nie deformują się pod wpływem wilgoci lub ciepła.

 

-10% na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o rabatach, ofertach specjalnych i promocjach jako pierwszy!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl