Jednorazowy talerz z trzciny cukrowej

Jednorazowe naczynia ekologiczne i naczynia biodegradowalne

Naczynia jednorazowe są powszechnie używane w restauracjach, hotelach, barach i food trackach. Firmy cateringowe korzystają z nich podczas organizacji targów, eventów, szkoleń i imprez okolicznościowych. Wygoda użytkowania talerzy, misek i kubków jednorazowych sprawiła, że niemal nie wyobrażamy sobie bez nich przyjęcia rodzinnego czy imprezy plenerowej.
 
Mając na uwadze zanieczyszczenie środowiska oferujemy Wam zamienniki dla naczyń plastikowych - jednorazowe naczynia ekologiczne.

W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę naczyń z trzciny cukrowej oraz tektury do serwowanie każdego rodzaju dań.
 
Polecamy:
- talerze z trzciny cukrowej
- talerze papierowe
- miski z trzciny cukrowej
- pojemniki i tacki tekturowe
- kubki papierowe
 
Wszystkie oferowane przez nas produkty są biodegradowalne oraz posiadają atesty pozwalające na kontakt z żywnością.

 

1 2 3 4

Posiadamy bardzo szeroką ofertę dla klientów biznesowych z branży HoReCa - kubki, tacki, talerze, miski i wiele więcej. Z naszego asortymentu z powodzeniem mogą korzystać również osoby prywatne. To odpowiednie rozwiązanie dla osób przygotowujących imprezę w plenerze, którym zależy na wykorzystaniu biodegradowalnej zastawy. Wszystkie jednorazowe naczynia dostępne w Pure Planet są w 100% ekologiczne i wykonane z przyjaznych środowisku materiałów.

 

Nasza odpowiedź na Twoje potrzeby - jednorazowe naczynia ekologiczne

 

Produkowane z papieru i tektury, a także trzciny cukrowej produkty wyróżnia doskonała jakość. Przykładowo, w przypadku talerzy z trzciny cukrowej nałożone na nie potrawy nie zmieniają smaku ani zapachu, a same talerze są bardzo sztywne i stabilne. Co więcej, nie nasiąkają tłuszczem i nie chłoną wilgoci przez długie godziny (nawet 12h!), dzięki czemu z powodzeniem mogą być wykorzystane do serwowania zarówno zimnych, jak i gorących dań. Ponadto są one biodegradowalne (znikają ze środowiska w maksymalnie 6 miesięcy!) oraz kompostowalne (mogą być wyrzucone do odpadów BIO lub przeznaczone na kompost). Odkryj naszą pełną ofertę.

-10% na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o rabatach, ofertach specjalnych i promocjach jako pierwszy!

INFORMACJA O SIERPNIOWYM URLOPIE

Szanowni Państwo,

w dniach 3 - 17 sierpnia planujemy nasz urlop i w tych dniach wysyłki zamówień będą wstrzymane.

Pierwsze pourlopowe nadania będą 19 oraz 20 sierpnia.

Jeśli planujesz uzupełnić zapasy na czas naszego urlopu, złóż zamówienie do 2 sierpnia do godziny 12.00. Wyślemy je jeszcze przed urlopem.

Dziękujemy za zrozumienie i oczywiście zapraszamy na zakupy.

Załoga Sklepu Pure Planet

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl