Wszystko czego potrzebujesz na Eko Imprezę

W trosce o stan środowiska pojawił się nowy trend. Eko Party czy Green Event to nic innego jak wydarzenie, którgo celem jest przygotowanie imprezy zgodnej z zasadami ochrony środowiska oraz propagującej proekologiczne działania. Każde wydarzenie organizowane jest tak, by możliwie ograniczyć jego koszt oraz poziom szkodliwości dla środowiska. Przykładowe zielone rozwiązania obejmują użycie nie tylko ekologicznych dekoracji, ale również zastawy i sztućców. Odkryj wszystkie nasze propozycje na Twoje EkoParty!

Naczynia na EkoParty – Pure Planet

Troska o dobro planety powinna przyświecać nam na każdym kroku. Urodziny, imieniny, ślub w plenerze, BabyShower, piknik, chrzciny czy rocznice i imprezy firmowe – nadaj Twojemu wydarzeniu naturalnego tonu. Żaden Green Event nie może obejść się bez odpowiedniej zastawy. Do dyspozycji masz szeroką gamę ekologicznych i biodegradowalnych produktów wykonanych z przyjaznych dla środowiska naturalnego materiałów, takich jak trzcina cukrowa czy tektura. Jeśli zależy Ci na wysokiej estetyce połączonej z ograniczeniem plastikowych odpadów, to skorzystaj z naszej oferty!

1 2 3 4

Stosuj przyjazne środowisku artykuły imprezowe i organizuj swoje przyjęcia w zgodzie z ochroną planety. Jest to możliwe dzięki oferowanym przez nas produktom. Specjalnie z myślą o Twoim wydarzeniu przygotowaliśmy m.in.:

- Eko sztućce

- Papierowe serwetki

- Patyczki i mieszadła

- Ozdoby do wypieków

- Papierowe słomki

- Jednorazowe talerze

- Papierowe kubeczki

 

Są to doskonałe propozycje dla wszystkich miłośników plenerowych imprez. Wszystkie proponowane przez nas artykuły zostały wyprodukowane z materiałów podlegających biodegradacji. W rezultacie, są to produkty, które nie zaśmiecają planety. Ponadto, są one w pełni funkcjonalne i bardzo wytrzymałe. Nie musisz obawiać się, że po krótkiej chwili zaczną przeciekać. Co więcej, są one bardzo estetyczne i idealnie sprawdzają się na różnego rodzaju Green Eventy. Naczynia dostępne są również w wielu rozmiarach i kształtach oraz wzorach. Wybierz interesujące Cię ekologiczne talerze, sztućce, słomki oraz inne biodegradowalne artykuły i ciesz się udaną i przyjazną środowisku naturalnemu imprezą!

-10% na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o rabatach, ofertach specjalnych i promocjach jako pierwszy!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl