Papierowe słomki z papieru do Bubble Tea

Ekologiczne słomki do Bubble Tea

Bubble tea od kilku lat podbija serca dzieci i dorosłych. To ciekawy napój z dodatkiem kulek tapioki lub owocowych kuleczek kawioru molekularnego. Łączy się je z zieloną lub czarną herbatą, mlekiem oraz syropami lub sokami owocowymi. Można podawać go również z owocami lub drobnymi żelkami. Natomiast serwowany z kostkami lodu będzie jeszcze bardziej ożywczy w upalne dni.

Restauracje i letnie beach bary coraz częściej oferują te orzeźwiające napoje swoim Klientom.  Bubble tea są też dodatkową atrakcją podczas dziecięcych przyjęć urodzinowych, młodzieżowych spotkań i w czasie odpoczynku w ogrodzie lub na grillu.

W odpowiedzi na coraz większą popularność herbat bąbelkowych na rynku pojawiły się grube słomki dedykowane do tych napojów. Ich średnica to aż 12 milimetrów, bez problemu więc zmieszczą kolorowe kuleczki oraz małe kawałki owoców czy aloesu. Z jednej strony mają ściętą pod katem 45 stopni końcówkę ułatwiającą zasysanie kulek, które pękają w buzi uwalniając swą słodką zawartość. Ostra końcówka pozwala też na ich przebicie, kiedy chcemy wzbogacić napój o ich owocowy sok.

Syropy i kawiory molekularne mają kilkanaście owocowych smaków i barw. Dlatego też do wyboru proponujemy Wam różne kolory słomek do buble tea. Z łatwością dopasujecie rurkę do Waszego koloru tego smacznego napoju.

-10% na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o rabatach, ofertach specjalnych i promocjach jako pierwszy!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl