Jednorazowe naczynia na wigilię klasową - Zalety

13.09.23

To jedno z najciekawszych wydarzeń w ciągu całego roku szkolnego. To właśnie wtedy można na chwilę zapomnieć o sprawdzianach czy pracach domowych i skupić się na integracji z rówieśnikami i nauczycielami. Wigilia klasowa, bo o niej mowa, to wydarzenie, które wymaga jednak pewnych przygotowań. Z pewnością przydadzą się jednorazowe naczynia (np. talerzyki lub miski), sztućce (np. drewniane) oraz kubki i serwetki papierowe. Czy ich wybór oznacza, że stół nie będzie elegancki? Niekoniecznie! W tym wpisie podpowiemy, jakie wybrać i jakie są ich zalety!

Jednorazowe naczynia na Wigilię klasową — ekologicznie i elegancko

 

Mogłoby się wydawać, że tego typu talerzyki, sztućce i kubeczki nie będą zbyt estetyczne. Nic bardziej mylnego! Obecnie na rynku dostępnych jest wiele produktów, które nie są jedynie okrągłymi, papierowymi podkładkami. Eleganckie naczynia jednorazowe na Wigilię klasową mogą mieć ozdobny brzeg lub kształt, np. kwadratowy ze żłobieniem wzdłuż krawędzi. Decydując się więc na takie jednorazowe naczynia (np. z trzciny cukrowej), wybierasz ekologiczne rozwiązania i estetyczny wygląd.

Prostota i wygoda jednorazowych naczyń papierowych

 

Podczas tego wydarzenia wszyscy powinni skupić się jedynie na dobrej zabawie. Drewniane sztućce, kubki i talerzyki papierowe na Wigilię klasową to dobry wybór, który pozwoli wszystkim na spożycie posiłków w wygodny sposób, a po zakończeniu spotkania nie trzeba będzie niczego zmywać.

Dodatkowym ich atutem jest wytrzymałość. Coś spadnie na podłogę? Na pewno się nie stłucze. Sprzątanie po imprezie nie będzie więc problematyczne.

 

Zastanawiasz się jakich naczyń potrzebujesz?

 

Aby podkreślić świąteczny nastrój do soków lub ciepłych napojów polecamy jednorazowe kubeczki ze świątecznymi nadrukami oraz papierowe serwetki, na przykład w złote gwiazdki lub kropeczki.

Do serwowania barszczyku niezastąpione będą miseczki z trzciny cukrowej.  Do wyboru masz pojemności 350 i 500ml.

Do ciasta i porcji kutii wybierz nieduże talerzyki od 15 do 18 cm. W zupełności wystarczą aby nałożyć nieduże porcje deseru, a jednocześnie nie nadwyrężyć klasowego budżetu.

Nie zapomnij też o sztućcach – przydadzą Ci się drewniane widelce i łyżki.

Naczynia jednorazowe – tanie, ekologiczne rozwiązanie

 

Organizacja spotkania świątecznego bardzo często wiąże się ze zrzutką klasową. Jednak Ty i Twoi koledzy nie musicie dużo wydać, żeby kupić jednorazowe naczynia. Ekologiczne rozwiązania są dostępne w naszym sklepie w przystępnych cenach, dużych opakowaniach i różnych rodzajach, dzięki czemu wszystko kupicie za jednym razem i w jednym miejscu. Postaw więc na ekologiczne rozwiązanie i wybierz talerzyki i kubki papierowe oraz drewniane sztućce na Wigilię klasową!

-10% na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o rabatach, ofertach specjalnych i promocjach jako pierwszy!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl