- Sklep
- Opakowania na wynos
- Opakowania z trzciny
Zadbaj o to, aby Twój biznes był atrakcyjny dla Klientów nie tylko pod względem jakości jedzenia, jakie oferujesz. Jeśli serwujesz potrawy z dowozem, np. burgery, makarony lub dania obiadowe, zainwestuj w opakowania z trzciny cukrowej. Pokażesz w ten sposób Klientom, że leży Ci na sercu dobro planety i idziesz z duchem czasu, wykorzystując nowoczesne i ekologiczne rozwiązania.
Pokrywka do pojemnika na sos 60ml średnica 63mm (50 sztuk)
Pokrywka do pojemnika na sos 60ml średnica 63mm (100 sztuk)
Pokrywka do pojemnika na sos 100ml średnica 75mm (50 sztuk)
Pojemnik z trzciny na sos 60ml (50 sztuk)
Pojemnik z trzciny na sos 60ml (100 sztuk)
Pojemnik z trzciny na sos 100ml (50 sztuk)
Opakowanie z trzciny cukrowej 23x15cm (50 sztuk)
Opakowanie z trzciny cukrowej 2 komorowe, 950ml (50 sztuk)
Opakowanie na wynos z trzciny cukrowej 23x23x8,5cm (50 sztuk)
Opakowanie na burgera 14x14,5x8cm (50 sztuk)
Opakowanie Menu Box 350ml (50 sztuk)
Opakowanie Lunch Box 600ml. (50 sztuk)
Ekologiczne opakowania na wynos - Dla Klientów i środowiska
Pojemniki te są doskonałym rozwiązaniem dla tych biznesów, które stawiają na perfekcyjną obsługę, a przy tym troszczą się o środowisko naturalne. Dostępne, ekologiczne pojemniki na wynos długo utrzymują temperaturę, a to sprawia, że posiłek dotrze do Klienta ciepły i smaczny i jednocześnie będzie apetycznie wyglądał. Ponadto produkty rozkładają się w ciągu 6 miesięcy kompostowania, są więc przyjazne dla planety!
Lunch boxy z trzciny cukrowej
Przygotowaliśmy pojemniki jedno-, dwu- lub trzykomorowe z pokrywką, a także produkty dostosowane do przechowywania sosu. Są przeznaczone do dań gorących oraz zawierających olej. Dzięki solidnemu wykonaniu nie wilgotnieją i nie deformują się pod wpływem wilgoci lub ciepła.
Napisz wiadomość