- Sklep
- Opakowania na wynos
- Opakowania z trzciny
Zadbaj o to, aby Twój biznes był atrakcyjny dla Klientów nie tylko pod względem jakości jedzenia, jakie oferujesz. Jeśli serwujesz potrawy z dowozem, np. burgery, makarony lub dania obiadowe, zainwestuj w opakowania z trzciny cukrowej. Pokażesz w ten sposób Klientom, że leży Ci na sercu dobro planety i idziesz z duchem czasu, wykorzystując nowoczesne i ekologiczne rozwiązania.
Opakowanie Menu Box 350ml (50 sztuk)
Pokrywka do pojemnika na sos 100ml średnica 75mm (50 sztuk)
Pojemnik z trzciny na sos 100ml (50 sztuk)
Pokrywka do pojemnika na sos 60ml średnica 63mm (100 sztuk)
Pojemnik z trzciny na sos 60ml (100 sztuk)
Pokrywka do pojemnika na sos 60ml średnica 63mm (50 sztuk)
Opakowanie z trzciny cukrowej 23x15cm (50 sztuk)
Pojemnik z trzciny na sos 60ml (50 sztuk)
Opakowanie Lunch Box 600ml. (50 sztuk)
Opakowanie z trzciny cukrowej 2 komorowe, 950ml (50 sztuk)
Ekologiczne opakowania na wynos - Dla Klientów i środowiska
Pojemniki te są doskonałym rozwiązaniem dla tych biznesów, które stawiają na perfekcyjną obsługę, a przy tym troszczą się o środowisko naturalne. Dostępne, ekologiczne pojemniki na wynos długo utrzymują temperaturę, a to sprawia, że posiłek dotrze do Klienta ciepły i smaczny i jednocześnie będzie apetycznie wyglądał. Ponadto produkty rozkładają się w ciągu 6 miesięcy kompostowania, są więc przyjazne dla planety!
Lunch boxy z trzciny cukrowej
Przygotowaliśmy pojemniki jedno-, dwu- lub trzykomorowe z pokrywką, a także produkty dostosowane do przechowywania sosu. Są przeznaczone do dań gorących oraz zawierających olej. Dzięki solidnemu wykonaniu nie wilgotnieją i nie deformują się pod wpływem wilgoci lub ciepła.
Napisz wiadomość