Naczynia jednorazowe na imprezę świąteczną - Wygoda i ekologia

19.10.23

Spotkania w gronie znajomych z pracy wcale nie muszą odbywać się poza siedzibą firmy. Wystarczy odrobina zaangażowania i odpowiednia organizacja, żeby przyjemnie spędzić ze sobą czas. Problematyczna może jednak okazać się kwestia podania jedzenia i napojów. Jakie naczynia jednorazowe wybrać na imprezę firmową? Gdzie je kupić? Dlaczego warto postawić na talerze eko? Odpowiedzi znajdziesz poniżej.

 

Naczynia jednorazowe – ekologia i komfort idą w parze

Jeśli Twoją firmę tworzy wiele zespołów, to zdecydowanie powinieneś wybrać produkty, które zapewnią Wam wygodę. Zmywanie tak dużej ilości talerzy i misek ceramicznych byłoby po prostu męczące. Plastikowe artykuły nie są dobrym rozwiązaniem dla środowiska naturalnego i nie prezentują się zbyt elegancko. Lepiej kupić ekonaczynia jednorazowe na imprezę firmową, na przykład papierowe lub z trzciny cukrowej, które są estetyczne i nadają się podania zarówno zimnych, jak i gorących dań.

 

Jakie eko naczynia wybrać na imprezę firmową?

Świąteczna spotkania zazwyczaj opierają się na tradycyjnych potrawach. Dlatego jednorazowe naczynia na imprezę firmową należy do nich dopasować. Z pewnością przydadzą Wam się miski i talerze eko — zarówno te do wyłożenia dań i ustawieniu ich w zasięgu każdego pracownika, jak i tych, z których każdy będzie korzystał indywidualnie. Istotne są także sztućce oraz kubeczki. Te produkty należy dobrze policzyć. Można je nawet kupić w nadmiarze, żeby dla nikogo nic nie zabrakło. Wybierz też serwetki oraz pojemniki na wynos. Jeśli cokolwiek nie zostanie spożyte, na przykład ciasto, to każdy będzie mógł zabrać je do domu w wygodny sposób.

 

Ekonaczynia jednorazowe – gdzie je kupić?

W naszym asortymencie znajdziesz kilkanaście opcji do wyboru. Mamy produkty eko wykonane z tektury oraz trzciny cukrowej. Dostępne są u nas miski, sztućce, serwetki, pudełka, słomki, kubki i wiele więcej. Jeśli więc jesteś w trakcie planowania imprezy firmowej i zastanawiasz się, gdzie kupić talerze jednorazowe, to wybierz nasz sklep internetowy!

-10% na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o rabatach, ofertach specjalnych i promocjach jako pierwszy!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl